Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/7/site18017/public_html/inc/conf.php on line 12
Ambiente I. - nové trendy ve stolování

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/7/site18017/public_html/inc/conf.php on line 12
EasyHome - Portal
 
EasyHome - Portal
EasyHome - Portal
Odborníci radí
Navštivte naši novou poradnu zaměřenou na bydlení

O bydlení  / Design & architektura / Ambiente I. - nové…

Ambiente I. - nové trendy ve stolování

Ambiente I. - nové trendy ve stolování
13.03.2007

Od ukončení mezinárodního veletrhu spotřebního zboží a designu Ambiente ve Frankfurtu uběhl již téměř měsíc. Protože letošní ročník zanechal hluboký dojem jak v řadách vystavovatelů, tak návštěvníků, vrátíme se postupně k jednotlivým sekcím veletrhu a pokusíme se shrnout nejnovější trendy a jejich výhled v následujícím roce. Dnes je na pořadu stolování a kuchyně…

Ryzí příroda

Příští sezónu budou všichni směřovat k venkovu: doma pomocí výzdoby a barev, venku příslušnými doplňky. Znovuobjevená láska k přírodě se také odráží v nárůstu wellness trendů. Stejně mohou být vývojové trendy v oblasti uvědomování si vlastního zdraví nalezeny v jídle a pití a jejich příslušenství.

Všechno tak zelené…

Zelená – trendová barva léta je k vidění v široké škále odstínů napříč materiály a segmenty, od prostřených stolů, přes domácí doplňky až po kuchyň. Oranžová, růžová a starorůžová budou dalšími důležitými letními barvami. Společně s těmito barvami získá svou důležitost také modrá, obzvláště v kombinaci s nevtíravými ozdobami zobrazujícími aspekty života v moři.

Cesta ven!

Porcelánové servisy představují jednoznačné hledání neobvyklých tvarů. Jestliže dosud byl oblíbený design „out of centre“, nyní jsou aktuální úplně nové asymetrické tvary. Porcelánové servisy navíc vykazují obvyklou vysokou kvalitu. Tento trend získává svůj výraz v dekorativním zlatém nebo stříbrném lemování a složitých ornamentech v metalických tónech v kombinaci s černou.

Individuální požitek

Pokud jde o víno a sklenice, řada produktů se výrazně
diferencuje. Proto si nyn í mohou milovníci vína vybrat z mnoha různých sklenic navržených obzvláště pro pití vín typu Riesling. Do středu pozornosti se dostávají různé doplňky pro maximální potěšení z pití vína.


Kuchyňská zkušenost

Okouzlení vařením a vybavením, které k vaření potřebujete, je hnacím motorem sektoru zboží pro domácnost a elektrických spotřebičů. Lidé vynakládají hodně úsilí na vaření a stolování doma – nejlépe ve společenském kruhu. Plně automatizované kávovary nadále vedou na trhu s malými elektrickými spotřebiči, a to se stále vzrůstající tendencí. Touha po společném vaření oživuje představy o vaření přímo u stolu, nyní v podobě „fun cooking“.

Zajímavost na závěr

Ole Poulen, obchodní a marketingový ředitel společnosti Scandinavian Libiny A/S o Ambiente řekl: „S návštěvností a obchodem jsme spokojeni. Kvalita jednotlivých návštěvníků, a obzvláště těch ze zahraničí, je velmi dobrá. (. . . ) Z našeho pohledu a z naší pozice není žádná alternativa k Ambiente“.


Autor:
Redakce Easyhome, Foto: Messe Frankfurt Exhibition GmbH / Jochen Günther

Další článek v rubrice - Veletrh Ambiente a nové trendy v designu

Veletrh Ambiente a nové trendy…

EasyHome- -portal
Ve čtvrtek 13. února 2007 byl ve Frankfurtu zakončen veletrh AMBIENTE, největší veletrh…
reklama


Prezentace Hansgrohe
 
Nejčastěji vyhledávaná témata o bydlení    

kuchyně, kuchyňské linky, kuchyně-katalog, kuchyně na míru, kuchyně fotogalerie
koupelny, koupelnový nábytek, koupelny fotogalerie
vytápění, klimatizace, klimatizace do bytu, topení
osvětlení, osvětlení a svítidla
podlahy, podlahové topení
architekti, architektura

 
reklama
Inteligentní bydlení je hra - internetová soutěž pořádaná ve spolupráci s týdeníky CZECH BUSINESS WEEKLY, PROFIT a internetovým magazínem E-Architekt.
EasyHome - Portal
reklama
reklama
EasyHome - Portal Reklamní baner - text max. 90 úhozů