Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/7/site18017/public_html/inc/conf.php on line 12
Reklama

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/7/site18017/public_html/inc/conf.php on line 12
EasyHome - Portal
 
EasyHome - Portal
EasyHome - Portal
Odborníci radí
Navštivte naši novou poradnu zaměřenou na bydlení
Přehled reklamních produktů


Přehled reklamních produktů pro inzerenty portálu EASYHOME

Portál EASYHOME poskytuje inzerentům možnost individuální prezentace. Sdělte nám své představy a my pro Vás vymyslíme zcela individuální reklamní formát nebo kampaň. Nemáte-li jasnou představu, můžete využít některý ze standardních reklamních formátů:

BANNEROVÁ REKLAMA

Statické a flashové bannery zobrazené na všech stránkách. Zajišťujeme také jejich výrobu.

PR články

Standarní PR článek je text v rozsahu max. 2 normostrany označený jako reklamní sdělení, který může obsahovat kontaktní a identifikační údaje inzerenta, prolink na webové stránky inzerenta, logo a max. 4 fotografie.

Umístění:

na hlavní stránce portálu a současně ve vybrané kategorii. S přibývajícími články se posouvá níže, ale je možné ho kdykoli později aktualizovat, tj. znovu zařadit na první pozici.

ROZHOVORY

Klasický rozhovor v rozsahu max. 2 normostrany, který může obsahovat kontaktní údaje dotazovaného, identifikační údaje, logo a prolink na webové stránky společnosti, kterou zastupuje, a max. 4 fotografie. Rozhovory jsou vedeny našimi redaktory a před zveřejněním jsou předkládány k autorizaci.

Umístění:

v rubrice Rozhovory a současně na hlavní straně s ostatními články, kde podléhá stejnému režimu jako ostatní články.

ODBORNÍK RADÍ

Speciální rubrika pro výrobce, kteří se potýkají s různými mýty nebo nesprávným pohledem veřejnosti na své produkty. V této rubrice mají možnost vyvrátit nepravdivé názory, případně vysvětlit správná řešení nebo jen čtenářům poradit. Objednatel odpovídá na několik otázek týkajících se jeho vlastní problematiky, na jejichž výběru se aktivně podílí. Článek obsahuje kontaktní a identifikační údaje inzerenta, logo, portrétovou fotografii a e-mail zástupce inzerenta, který na otázky odpovídá, a max. 4 fotografie. Na hlavní straně je umístěný speciálně zvýrazněný odkaz na tuto rubriku.

Umístění:

v rubrice Odborník radí a současně na hlavní straně s ostatními články, kde podléhá stejnému režimu jako ostatní články.

VIDEO

Firemní nebo produktové video je poskytováno jako bonus pro inzerenty, kteří si na www.easyhome.cz objednali PR článek, Rozhovor nebo Odborník radí. V textu lze po dohodě umístit odkaz přímo na toto video.

TÝDEN S PARTNEREM

Speciální balíček reklamních produktů pro partnery, kteří hledají možnost intenzivní marketingové nebo produktové kampaně. Balíček je tvořen vždy individuálně pro maximální zacílení dle potřeb inzerenta a může obsahovat různé kombinace reklamních produktů: Bannery, PR články, Rozhovory, Odborník radí. Součástí je vždy produktové nebo jiné video a anketní otázka umístěná na hlavní straně. Dle požadavku inzerenta je poskytován monitoring návštěvnosti jednotlivých částí marketingové nebo produktové kampaně.

ADRESÁŘ FIREM

Všichni inzerenti na portálu www.easyhome.cz jsou automaticky zdarma zařazeni do adresáře firem.


Přehled reklamních produktů Easyhome ke stažení v PDF

Provozovatel portálu Easyhome si vyhrazuje právo odmítnout reklamu, která se tematicky odchyluje od zaměření portálu.

STARCON s.r.o. (divize media), Celetná 594/19, 110 00 Praha 1, tel.: 224 829 444, fax: 224 829 445, e-mail: info@easyhome.cz

reklama


Prezentace Hansgrohe
 
Nejčastěji vyhledávaná témata o bydlení    

kuchyně, kuchyňské linky, kuchyně-katalog, kuchyně na míru, kuchyně fotogalerie
koupelny, koupelnový nábytek, koupelny fotogalerie
vytápění, klimatizace, klimatizace do bytu, topení
osvětlení, osvětlení a svítidla
podlahy, podlahové topení
architekti, architektura

 
reklama
Inteligentní bydlení je hra - internetová soutěž pořádaná ve spolupráci s týdeníky CZECH BUSINESS WEEKLY, PROFIT a internetovým magazínem E-Architekt.
EasyHome - Portal
reklama
reklama
EasyHome - Portal Reklamní baner - text max. 90 úhozů