Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/7/site18017/public_html/inc/conf.php on line 12
Hurá na piknik!

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/7/site18017/public_html/inc/conf.php on line 12
EasyHome - Portal
 
EasyHome - Portal
EasyHome - Portal
Odborníci radí
Navštivte naši novou poradnu zaměřenou na bydlení

O bydlení  / Životní styl / Hurá na piknik!

Hurá na piknik!

Hurá na piknik!
20.06.2007

Letošní léto bude podle všech předpovědí asi pořádně horké, takže zůstávat doma během slunečných dnů je pro mnoho z nás zcela nepravděpodobné. Co takhle užít si s rodinou a nebo přáteli ten správný piknik venku v přírodě? A co si vzít s sebou k jídlu a pití? Možná Vám pomůže inspirace od těch nejpovolanějších.

Tradice pikniků vznikla před mnoha staletími v staré dobré Anglii, která do dneška oplývá mnoha parky, které jsou naprosto ideální k takovým příležitostem. Praha ani ostatní naše města bohužel nemají tak rozsáhlé parky jako například Londýn, ale ten správný aristokratický pocit při pojídání vybraných lahůdek přímo pod širým nebem můžete zažít i na lesní mítině a nebo například v okolí některého z českých hradů a zámků, kterých máme požehnaně.

Pro nabídku různých lahůdek a specialit jsme se inspirovali v nejstarším londýnském obchodním domě s potravinami Fortnum&Mason založeného již v roce 1707, který je pro labužníky z celého světa synonymem toho nejlepšího zboží a kvality.
A co zajímavého z nabídky piknikových košů nabízí?

Plážový piknikový koš
(to pravé pro malou procházku po pláži ve dvou)

Jahodová zavařenina, sklenice 227g; italský akátový med, sklenice 227g; čaj královny Anny, balení 125g; hustý smetanový krém, balení 125g; suché šampaňské, láhev 0,25 l; čokoládové jazýčky, balení 125g.

Zabaleno v proutěném koši.
Cena: £ 40.00 (1 700,- Kč)

Staroanglický piknikový koš
(tradiční pochoutky ze všech kotů britského království pro každého opravdového gentlemana)

Damson Gin, láhev 50cl; indické světlé pivo, láhev 500ml; horká křenová omáčka, sklenice 175g; tradiční hrubozrnná hořčice, sklenice 184g; Montgomerský cheddar, 300g; Cropwellův biskupský salám s bylinkami, 300g; uzený skotský divoký losos, 200g; ručně připravované vepřové Lincolnshirské droby, balení 140g; Gloucesterské koláčky s vepřovým masem, 100g.

Vše zabaleno v staroanglickém nákupním koši.
Cena: £ 65.00 (2 770,- Kč)

Pro vydatnou snídani
Jestli je dobrá snídaně je klíč k úspěšnému dni, pak tato nabídka musí uspokojit každého opravdového gurmána. Servisní služba Vám doručí vše včetně ranního výtisku vašich oblíbených novin na místo dle vašeho přání. Skutečný luxus se vším všudy.

Tucet čerstvých vajec; sušená slanina, 200g; skutečné Lancashirské jelito, 300g; čerstvá rajčata, 100g; žampiony polní, 100g; opečené fazole, plechovka 415g; rajčatový protlak, náplň 64g; káva King´s blend coffe, plechovka 125g ; noviny dle vaší volby; dva kalíšky na vejce z kostního porcelánu; 2 x příbor.

Doručeno na dřevěném snídaňovém podnosu (bohužel zatím jen v oblasti Londýna).
Cena: £ 70.00 (3 000,- Kč)

Vycházka s přáteli
Co může být lepšího než si společně vychutnat dobře vychlazené šampaňské při volných chvílích se skupinou přátel. A navíc ještě něco dobrého na zakousnutí.

Jahody v ovocném košíku, 227g; hustý smetanový krém, 113g pohár; koláč posypaný citrónem, 400g; jahodová zavařenina, 227g sklenice; čtyři malé vdolečky; šampaňské rose, Billecart salmon NV; čtyři skleničky na šampaňské; čtyři sady příborů.

Zabaleno v proutěném koši.
Cena: £ 75.00 (3 200,- Kč)

Tak která představená nabídka vás nejvíce zaujala?

Autor: David Janda, foto: Fortnum&Mason

Další články v rubrice

reklama


Prezentace Hansgrohe
 
Nejčastěji vyhledávaná témata o bydlení    

kuchyně, kuchyňské linky, kuchyně-katalog, kuchyně na míru, kuchyně fotogalerie
koupelny, koupelnový nábytek, koupelny fotogalerie
vytápění, klimatizace, klimatizace do bytu, topení
osvětlení, osvětlení a svítidla
podlahy, podlahové topení
architekti, architektura

 
reklama
Inteligentní bydlení je hra - internetová soutěž pořádaná ve spolupráci s týdeníky CZECH BUSINESS WEEKLY, PROFIT a internetovým magazínem E-Architekt.
EasyHome - Portal
reklama
reklama
EasyHome - Portal Reklamní baner - text max. 90 úhozů