Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/7/site18017/public_html/inc/conf.php on line 12
Co byste dali za bezpracně vyžehlenou košili?

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/7/site18017/public_html/inc/conf.php on line 12
EasyHome - Portal
 
EasyHome - Portal
EasyHome - Portal
Odborníci radí
Navštivte naši novou poradnu zaměřenou na bydlení

O bydlení  / Domácí spotřebiče / Co byste dali za…

Co byste dali za bezpracně vyžehlenou košili?

Co byste dali za bezpracně vyžehlenou košili?
15.11.2006

Nepatří-li žehlení mezi Vaše oblíbené domácí práce, máme pro Vás dobrou zprávu. Žehlení košil a blůz za Vás nyní obstará žehlicí automat „dressman“. Nejen podnikatelé (byznysmeni) dokážou ocenit, že jim při žehlení daruje v průměru osm minut na každou košili.


Skutečný luxus dnes představuje například mobilní telefon, který si zapnete pouze tehdy, když sami chcete telefonovat. Nebo: udělat si čas pro sebe, kdykoliv se vám zachce. A že právě posledně jmenovaný luxus si nemůžete vždycky dovolit, je třeba si vytvářet alespoň malé „oázy“ času pro sebe. Žehlení patří podle různých anket (Emnid apod.) k nejméně oblíbeným činnostem v domácnosti. Žehlení jedné košile trvá v průměru osm minut. Kdo by si tedy nepřál získat pomocníka na žehlení košil?

Do této mezery na trhu skočil nyní rovnýma nohama náš žehlicí automat košil „dressman“. Tento nový spotřebič inovativní značky Siemens za vás přebírá práci, žehlení košil. Dressman žehlí sám, dosahuje přitom vynikajících výsledků a neustále se těší na každou další košili. Že se přitom pyšně nafukuje, patří k jeho „podstatě“, ale z výsledků jsou ohromeni dokonce i profesionálové na žehlení. A to ještě není všechno: tento šikovný pomocník v domácnosti dokáže vylepšit fazonu i saku, které právě nosíte, a jen tak mezitím usuší i čerstvě vypranou blůzu.

Princip fungování žehlicího automatu je zcela jednoduchý. Právě vypraná (mokrá) košile se několika jednoduchými pohyby navlékne na žehlicí pannu, napne se a vyhladí. Poté se nastaví vhodný žehlicí program a vše může začít. Do žehlicí panny začne proudit teplý vzduch a ta se začne nafukovat. Dvanáct programů umožňuje přesné nastavení délky žehlení tak, aby každá košile byla dobře usušena a vyžehlena. Na konci žehlícího cyklu, který trvá přibližně osm minut, se dosažený výsledek zafixuje studeným vzduchem. Žehlicí automat se hodí na všechny košile a blůzy z hedvábí, viskózy, bavlny, lnu, flanelu a ze všech jiných neelastických látek.

Žehlicí automat dressman nejenom žehlí jako profesionál, ale také šetrně zachází s prádlem. V porovnání s klasickými žehličkami zatěžují minimální teploty oblečení zřetelně méně, knoflíky zůstanou na svém místě, o žehlící ploše ani nemluvě. Provozní náklady žehlicího automatu činí přibližně €0,05 na jedno žehlení, u prádla vypraného ve vlastní pračce přibližně €0,09. Dressman nepoužívá žádné chemické prostředky, pracuje tak ekologicky. Kdo si raději nechává košile žehlit v čistírně, musí počítat s náklady 2,00 € na jednu košili.

Skutečně k nezaplacení je však přitom získaný čas!

Zdroj: reklamní sdělení, Foto: BSH DOMÁCÍ SPOTŘEBIČE s.r.o.

Další články v rubrice

reklama


Prezentace Hansgrohe
 
Nejčastěji vyhledávaná témata o bydlení    

kuchyně, kuchyňské linky, kuchyně-katalog, kuchyně na míru, kuchyně fotogalerie
koupelny, koupelnový nábytek, koupelny fotogalerie
vytápění, klimatizace, klimatizace do bytu, topení
osvětlení, osvětlení a svítidla
podlahy, podlahové topení
architekti, architektura

 
reklama
Inteligentní bydlení je hra - internetová soutěž pořádaná ve spolupráci s týdeníky CZECH BUSINESS WEEKLY, PROFIT a internetovým magazínem E-Architekt.
EasyHome - Portal
reklama
reklama
EasyHome - Portal Reklamní baner - text max. 90 úhozů