Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/7/site18017/public_html/inc/conf.php on line 12
Nová kolekce zahradního nábytku od ROYAL GARDEN

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/7/site18017/public_html/inc/conf.php on line 12
EasyHome - Portal
 
EasyHome - Portal
EasyHome - Portal
Odborníci radí
Navštivte naši novou poradnu zaměřenou na bydlení

O bydlení  / Design & architektura / Nová kolekce…

Nová kolekce zahradního nábytku od ROYAL GARDEN

Nová kolekce zahradního nábytku od ROYAL GARDEN
08.06.2007

Značka Royal Garden, která patří do portfolia německé společnosti KETTLER, představuje novinky v zahradním nábytku pro rok 2007. Mezi hlavní přednosti patří kvalitní zpracování a dlouhá záruka, nábytek je totiž vyráběn ze špičkové nerezové oceli upravenou postupem zvaným Thermosint®. V čem spočívá jeho tajemství?

Tato speciální ochrana povrchu kovového nábytku, aplikovaná technologií „vířivého spékání“, umožňuje využít pouze kladných vlastností oceli, jako je například pevnost, při zachování nízké hmotnosti, a eliminovat záporné vlastnosti v podobě koroze a nežádoucí tepelné vodivosti. Výsledkem je kovový nábytek, který v horku nepálí a v zimě nestudí.

„Vířivým spékáním“ vzniká ochranná vrstva zhruba 10krát silnější než v případě práškového lakování. A pokud přece jen dojde k mechanickému poškození nárazuvzdorné thermo vrstvy a na obnažené kovové plošce vznikne koroze, Thermosint® zkorodovanou oblast bezpečně ohraničí. Díky tomu není korozi umožněno další šíření pod vlastní vrstvu, což je běžné u elektrostaticky nanášených práškových barev.

Vybrané sestavy Royal Garden pro rok 2007

Camara: nerezová ocel (Thermosint®) / umělé vlákno

Sestava Camara byla poprvé představena na konci roku 2006 na jedné z největších evropských „bydlících“ výstav, Spoga 2006 v Kolíně nad Rýně. Návštěvníky veletrhu doslova okouzlila. Pokud máte stejně jako návštěvníci výstavy rádi přirozený vzhled nábytku, ale nechcete se vzdát výhod, které poskytují moderní materiály, mohla by vás Camara zaujmout. Ačkoliv její design působí velmi subtilně, je ocelová konstrukce opravdu stabilní a odolná. Výplet je tvořen speciálním vláknem, díky kterému odolává vlivům počasí, je ohebný a velmi pohodlný.

Jednotlivé kusy řady
křeslo, 5 990,-
křeslo polohovatelné, 6 990,-
lavička 2místná, 11 990,-
stolička, 2 990,-
stůl Degastone 145 x 90 cm, 14 990,-
Ceny v Kč vč. DPH

Kanto: nerezová ocel (Thermosint®)

Sestava Kanto potvrzuje stoupající oblíbenost tzv. lounge nábytku, který je nižší a širší, než je obvyklé. Díky tomu je velmi snadné se v něm pohodlně uvelebit a relaxovat. S nábytkem Kanto můžete svoji zahradu přeměnit na vzdušný obytný prostor – jednotlivé kusy sestavy vás totiž „dostanou“ na první dosednutí. Konstrukce je vyrobena z nerezové oceli, jen područky jsou hliníkové pro větší pohodlí. Nábytek jde samozřejmě doplnit rozmanitými poduškami.

Jednotlivé kusy řady
křeslo lounge, 7 990,-
lavička 2místná lounge, 11 990,-
stůl koktejlový 145 x 90 x 45 cm, 8 490 Kč
Ceny v Kč vč. DPH

Vibro: ocel (Thermosint®)

Lze si vůbec představit větší pohodu než odpočinek na zahradě či terase v houpacím křesle? Vzdušný design sestavy Vibro zaujme na první pohled – jemné kovové pletivo a elegantní linie tvoří originální a sympatický styl. Konstrukce je vyrobena z nerezové oceli s hlíníkovými područkami. Sestavu doplňuje roztahovací stůl, díky němuž budete připraveni i na početnou neohlášenou návštěvu či velký rodinný oběd pod širým nebem.

Jednotlivé kusy řady
křeslo houpací, 5 490,-
stůl roztahovací 185 / 265 x 95 cm, 36 990,-
Ceny v Kč vč. DPH

Firemní sdělení, foto: KETTLER

Další článek v rubrice - Nestihli jste nachystat velikonoční dekorace?

reklama


Prezentace Hansgrohe
 
Nejčastěji vyhledávaná témata o bydlení    

kuchyně, kuchyňské linky, kuchyně-katalog, kuchyně na míru, kuchyně fotogalerie
koupelny, koupelnový nábytek, koupelny fotogalerie
vytápění, klimatizace, klimatizace do bytu, topení
osvětlení, osvětlení a svítidla
podlahy, podlahové topení
architekti, architektura

 
reklama
Inteligentní bydlení je hra - internetová soutěž pořádaná ve spolupráci s týdeníky CZECH BUSINESS WEEKLY, PROFIT a internetovým magazínem E-Architekt.
EasyHome - Portal
reklama
reklama
EasyHome - Portal Reklamní baner - text max. 90 úhozů