Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/7/site18017/public_html/inc/conf.php on line 12
Vyhrajte koupelnu za 100.000 Kč

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/7/site18017/public_html/inc/conf.php on line 12
EasyHome - Portal
 
EasyHome - Portal
EasyHome - Portal
Odborníci radí
Navštivte naši novou poradnu zaměřenou na bydlení

O bydlení  / Aktuality / Vyhrajte koupelnu…

Vyhrajte koupelnu za 100.000 Kč

Vyhrajte koupelnu za 100.000 Kč
14.05.2007

Koupelna je to jedinečné místo u vás doma, kde nacházíte soukromí a klid. Je harmonickou oázou meditace a sebereflexe. Nikdo ale nezačíná rád nový den v koupelně, která má svá nejlepší léta již dávno za sebou. Přeměnit ji na místo, které vám bude dělat radost a kde se budete cítit opravdu dobře, přitom není nemožný úkol.

Se závěsným systémem Geberit můžete umístit zařizovací předměty prakticky kamkoliv a zároveň skrýt jejich technické rozvody za stěnu a zbavit se tak pohledu na splachovací nádržku a všechny ty nevzhledné trubky a štěrbiny ve kterých se tak snadno usazuje špína. Získáte pocit prostorové lehkosti a také toaletu, která se snadno udržuje v čistotě.

Nyní máte možnost získat koupelnu svých snů zdarma. Zkuste štěstí a zapojte se do soutěže Geberit o koupelnu v hodnotě 100 000 Kč. Stačí, abyste zvolili zvíře, které podle Vás nejlépe symbolizuje hygienu a čistotu.

Z odpovědí zaslaných prostřednictvím internetu nebo poštou na adresu firmy Geberit bude 20. června 2007 vylosován jeden šťastný výherce.

Podmínky soutěže:

Účast v soutěži není podmíněna nákupem zboží. Vaše šance na vítězství v soutěži se realizací nákupu nezvýší. Výhru vítěz obdrží ve zveřejněné formě a je nepřenosná. Místo výhry nelze obdržet finanční náhradu či jinou formu odměny.
Firma Geberit se zavazuje uhradit maloobchodní cenu výrobků určených pro vybavení koupelny nebo WC do výše 100 000 Kč, dle výběru výherce při dodržení těchto podmínek:

  • musí se jednat pouze o výrobky určené pro vybavení koupelny nebo WC, a to nejen od firmy Geberit
  • Geberit nebude proplácet žádné stavební práce spojené s instalací těchto výrobků
  • tyto výrobky je možné pořídit pouze u obchodních partnerů Geberit uvedených v době realizace výhry na www.geberit.cz.
  • v případě vítězem vybraných výrobků, které se nacházejí v sortimentu firmy Geberit, budou v rámci této soutěže proplaceny právě tyto výrobky ze sortimentu firmy Geberit Pro vybrané výrobky mimo sortiment firmy Geberit neplatí žádná omezení
  • výherce se zavazuje dát firmě Geberit právo pořídit fotografie hotové koupelny a/nebo WC a použít je spolu se jménem výherce k reklamním účelům
  • výhra musí být zrealizována (výrobky zakoupeny) nejpozději do 30.11.2007, jinak propadá
  • pokud se výherci nepodaří vyčerpat celých 100 000 Kč do 30.11.2007, zbytek výhry propadá
  • výhru nelze směnit za hotovost

Geberit spol. s.r.o.

Moravanská 85
61900 Brno

Další článek v rubrice - A je to tady - projekt DESIGN LIVE odstartoval!

reklama


Prezentace Hansgrohe
 
Nejčastěji vyhledávaná témata o bydlení    

kuchyně, kuchyňské linky, kuchyně-katalog, kuchyně na míru, kuchyně fotogalerie
koupelny, koupelnový nábytek, koupelny fotogalerie
vytápění, klimatizace, klimatizace do bytu, topení
osvětlení, osvětlení a svítidla
podlahy, podlahové topení
architekti, architektura

 
reklama
Inteligentní bydlení je hra - internetová soutěž pořádaná ve spolupráci s týdeníky CZECH BUSINESS WEEKLY, PROFIT a internetovým magazínem E-Architekt.
EasyHome - Portal
reklama
reklama
EasyHome - Portal Reklamní baner - text max. 90 úhozů