Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/7/site18017/public_html/inc/conf.php on line 12
A je to tady - projekt DESIGN LIVE odstartoval!

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/7/site18017/public_html/inc/conf.php on line 12
EasyHome - Portal
 
EasyHome - Portal
EasyHome - Portal
Odborníci radí
Navštivte naši novou poradnu zaměřenou na bydlení

O bydlení  / Aktuality / A je to tady -…

A je to tady - projekt DESIGN LIVE odstartoval!

A je to tady - projekt DESIGN LIVE odstartoval!
27.04.2007

Ve čtvrtek 26.dubna 2007 se sešli zástupci z řad českých architektů, designérů, ale také představitelé redakcí časopisů o bydlení a designu, aby na českém trhu uvítali značkové výrobky předních dánských designérů a výrobců designových a interiérových doplňků.

Projekt DESIGN LIVE s podtitulem TOUCH OF DANISH DESIGN představuje inspirativní portfolio špičkových výrobků nejlepších dánských designových studií, mezi jinými :

GEORG JENSEN - pro tuto značku typický vybraný organický design zdobí různé předměty určené domů i do kanceláře. Na prezentaci nejvíce uchvátili nerezové a stříbrné příbory či sada sýrových nožů a osobité vánoční a velikonoční dekorace.

JACOB JENSEN
- designér který již u značky Bang&Olufsen ukázal že všechny předměty v sobě dokáží ukrývat krásu. Na prezentaci byl velký zájem např. o jednoduše krásné a současně velmi praktické telefony.

STELTON - značka, která dokázala rozvinout úspěch dodnes prodávané nerezové termostatické konvice s originálním „houpacím“ uzávěrem z roku 1977 (každý rok přichází v nových moderních barevných odstínech).Z vystavených věcí mnohé zaujala petrolejová lampa z nerezu a skla (čistého či mléčného), která právě v době zahradních párty umí svým teplým jemným světlem vykouzlit neodolatelnou high-life atmosféru.

EGO - značka, která dokáže díky obdivuhodné myšlence proměnit i drobné předměty v osobité umění. Proto také získala v roce 2007 prestižní cenu dokonalého designu REDDOT za EGO struhadlo (praktický trojhran) a EGO polévkovou naběračku (která nalévá ze všech stran a umí sama v míse stát). Za pozornost ale stojí i EGO „gumové“ mísy, u kterých si uživatel sám může měnit velikost a tvar dle spontánní potřeby.

IQ light -představují dokonalá světla. Zájemci si na prezentaci mohli vyzkoušet své IQ při sestavování důmyslného stínidla IQ lighting system - které je tvořeno do sebe zapadajícími čtyřúhelníky (z angl. Interlocking Quadrilaterals - odtud i jeho dvojsmyslný název).

Během příjemného odpoledne, které proběhlo ve vzorovém bytě EASYHOME v pražské Troji se nejen prohlíželo, obdivovalo, ale také se vyhrávalo. Ing. arch. Kovařík ze spol. Chapman Taylor byl vylosován jako výherce interiérového teploměru značky JACOB JENSEN. Teploměr patří do nadčasové designové řady, využívající kontrastu stříbrné a černé. Z jednotlivých komponentů této řady si každý může sestavit vlastní hydrometeorologickou stanici dle potřeb.

Zaujaly Vás některé nápady? Celou prezentovanou kolekci si můžete zblízka prohlédnout na webových stránkách. Projekt DESIGN LIVE je nasměrován nejen přímo do domovů milovníků designérského umění, ale také různým interiérovým a kuchyňským studiím, pro inspiraci při navrhování interiérů všem architektům a designérům. Výrobky také dokáží vhodně podpořit image špičkových hotelů a restaurací a hodí se i do všech V.I.P. prostorů renomovaných společností či jako hodnotný dárek pro obchodní partnery.

Autor a foto:
Evženie Hanzelová

Další článek v rubrice - Vítěz soutěže

reklama


Prezentace Hansgrohe
 
Nejčastěji vyhledávaná témata o bydlení    

kuchyně, kuchyňské linky, kuchyně-katalog, kuchyně na míru, kuchyně fotogalerie
koupelny, koupelnový nábytek, koupelny fotogalerie
vytápění, klimatizace, klimatizace do bytu, topení
osvětlení, osvětlení a svítidla
podlahy, podlahové topení
architekti, architektura

 
reklama
Inteligentní bydlení je hra - internetová soutěž pořádaná ve spolupráci s týdeníky CZECH BUSINESS WEEKLY, PROFIT a internetovým magazínem E-Architekt.
EasyHome - Portal
reklama
reklama
EasyHome - Portal Reklamní baner - text max. 90 úhozů