Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/7/site18017/public_html/inc/conf.php on line 12
Poradna právě otevřena!

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/7/site18017/public_html/inc/conf.php on line 12
EasyHome - Portal
 
EasyHome - Portal
EasyHome - Portal
Odborníci radí
Navštivte naši novou poradnu zaměřenou na bydlení

O bydlení  / Aktuality / Poradna právě…

Poradna právě otevřena!

Poradna právě otevřena!
30.05.2007

Odborné poradenství by mělo být součástí každého informačního portálu. A právě dnes byla, obrazně řečeno, přestřižena slavnostní páska od nové virtuální poradny ovšem se skutečnými odborníky z masa a kostí.

Na dlouhé komentáře nezbývá mnoho času, ale přece jen několik slov se sluší dodat:

1. vše na přání vás, čtenářů a návštěvníků portálu
ano, je to tak, tuto rubriku jste si sami vyžádali, protože tak můžete být v kontaktu přímo s odborníkem a nebo profesí která vás zajímá, a my již nemusíme někdy zdlouhavě předávat dotazy na příslušné osoby
2. pryč s anonymitou
určitě také nejste rádi, když nevíte v telefonním rozvoru s kým máte tu čest. No a s internetovými poradnami je to úplně stejné. Proto má každá sekce poradny svého garanta, který se vám kompletně představí včetně svého portrétu. Odpovídat na vaše dotazy mohou i jiní přispěvovatelé – vždy se vám u odpovědi ukáže jejich jméno a příjmení.
3. odbornost, odbornost, odbornost…
když někdo chce poradit někomu jinému, případně doporučit vhodný výrobek a nebo službu, měl by o tom vědět co nejvíce (nikdo z nás přece neví úplně všechno). A kdo by měl být tím nejlépe fundovaným? Naše zkušenosti ukazují, že jsou to především lidé z okruhu výrobců, kteří jsou lídry na trhu. Další skupinu také tvoří specialisté, kteří přišli s nějakým inovativním řešením a nebo novou technologií. A právě na tyto odborníky se budete moci obracet nyní i v budoucnu se svými dotazy.
4. jedna fotografie vydá za tisíc slov
místo zdlouhavé odpovědi jedno vysvětlující schéma, nákres nebo obrázek – to vše již nyní poradna umožňuje – stačí si jen říci příslušnému poradci.
5. vše se může měnit a rozšiřovat
chybí vám některá odbornost v rubrice? Schází vám více poradců ke stejnému dotazu? Stačí nám poslat email s vašimi náměty na adresu poradna@easyhome.cz. Vše je ve zkušební testovací fázi, v budoucnu by měla celá poradna pořádně narůst v počtu odborných sekcí i v počtu jednotlivých rádců pro každou specializaci.

Takže, co zbývá dodat? Ať se vám naše nová služba líbí a pomůže vám nalézt to správné řešení.

Váš redakční tým portálu EASYHOME.CZ

Další článek v rubrice - Nové inteligentní ovládání bytu – press brunch s novináři

reklama


Prezentace Hansgrohe
 
Nejčastěji vyhledávaná témata o bydlení    

kuchyně, kuchyňské linky, kuchyně-katalog, kuchyně na míru, kuchyně fotogalerie
koupelny, koupelnový nábytek, koupelny fotogalerie
vytápění, klimatizace, klimatizace do bytu, topení
osvětlení, osvětlení a svítidla
podlahy, podlahové topení
architekti, architektura

 
reklama
Inteligentní bydlení je hra - internetová soutěž pořádaná ve spolupráci s týdeníky CZECH BUSINESS WEEKLY, PROFIT a internetovým magazínem E-Architekt.
EasyHome - Portal
reklama
reklama
EasyHome - Portal Reklamní baner - text max. 90 úhozů