Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/7/site18017/public_html/inc/conf.php on line 12
Lákají vás viladomy?

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/7/site18017/public_html/inc/conf.php on line 12
EasyHome - Portal
 
EasyHome - Portal
EasyHome - Portal
Odborníci radí
Navštivte naši novou poradnu zaměřenou na bydlení

O bydlení  / Aktuality / Lákají vás…

Lákají vás viladomy?

Lákají vás viladomy?
05.10.2007

Od nově postavených domů se stále více očekávají možnosti variabilního způsobu bydlení. Dnes už lidé odmítají dřívější koncepci domu s místnostmi pevně rozčleněnými na plochy pro spaní, jídlo a odpočinek a požadují prostory, které nejlépe odpovídají jejich představám.

V rezidenčním komplexu Statenický mlýn společnosti Ballymore Properties, který leží severozápadně od Prahy v obci Statenice, je k dispozici řada viladomů, které uspokojí zájemce o prostorné, flexibilní a moderní bydlení.

Viladomy ve Statenickém mlýně jsou relativně novým prvkem na pražském trhu. Ostatní nemovitosti jsou zde totiž většinou nabízeny pouze jako „základní verze“ budovy s omezeným prostorem a bez kuchyňských přístrojů, skříní, kvalitních dřevěných podlah a jiného vybavení. Ballymore nabízí zcela jiné řešení v podobě stylových třípodlažních viladomů se třemi až čtyřmi ložnicemi a celkovou obytnou plochou od 170 do 200 m2.

Statenický mlýn překvapuje unikátním seznamem dodávaného příslušenství. Všechny viladomy jsou kompletně vybaveny, pamatováno je např. i na mikrovlnnou troubu a pračku. Každé poschodí má vlastní balkón nebo terasu; za domem se nachází menší zahrada, která se snadno udržuje a je tak ideálním řešením pro stále zaneprázdněné pány domu. Ti pobyt v soukromí pod širým nebem ocení, ale postrádají volný čas nebo zahrádkaření příliš neholdují. Součástí každého viladomu je také garáž s přímým vstupem do haly.

Moderně zařízená kuchyně se otevírá do upravené zahrady, ideální pro posezení s přáteli. Současné trendy hovoří o tom, že se rodinný život točí především kolem kuchyně. Společnost Ballymore proto vytvořila dostatek prostoru pro velký jídelní stůl a příjemné posezení, které vytváří centrum celé domácnosti.

V prvním patře vstoupíte do prostorného a vzdušného salónku s výhledem na zahradu a do hlavní ložnice s vestavěnými šatními skříněmi a přilehlými luxusními koupelnami. Šatní skříně a luxusní vybavení koupelen je součástí standardu ve všech viladomech. Ložnice v nejvyšším patře mají vlastní prostorné terasy, které vybízejí k vychutnání ranního šálku kávy nebo jen tak k posezení a odpočinku.

Viladomy jsou zasazeny do prostoru u nově vytvořeného náměstí s parkovou úpravou a nejrůznějšími obchody, službami a dalšími prvky, které jsou v našich představách spojeny s komfortním způsobem života. Na dosah ruky je například květinářství, cukrárna, kavárna, kosmetický salón, mateřská škola a další maloobchodní a komerční jednotky. Náměstí, lemované stromy, se stane centrálním bodem celého komplexu. Umožní rozvoj společenského života a obyvatelům poskytne možnost vzájemných setkání a odpočinku. Soukromé fitness je umístěno u jezírka spolu s restaurací a barem. Tady si budou moci obyvatelé odpočinout a vychutnat nabízené pokrmy či nápoje.

Pod architektonickým ztvárněním viladomů je podepsáno pražské studio Ian Bryan, které působí v mezinárodním měřítku a za své návrhy si vysloužilo řadu ocenění. Statenickému mlýnu dominují čistě bílé fasády v kombinaci s tmavohnědými linkami zvýrazňujícími okenní linie. Viladomy vycházejí z odkazu funkcionalistického stylu období První republiky, přizpůsobenému požadavkům moderního způsobu života 21. století. Součástí všech nemovitostí jsou plně zařízené kuchyně s pečící troubou z nerez oceli, keramickou varnou deskou, mikrovlnnou troubou, myčkou nádobí, kombinovanou chladničkou s mrazničkou, odsavačem par, pracovní plochou se skleněnými deskami s ochranou proti postříkání a stylovými dřevěnými skříňkami. Hlavní ložnice mají vestavěné skříně a přilehlé koupelny se sprchou. Všechny nemovitosti jsou kompletně vybaveny osvětlovacími tělesy a dřevěnými podlahovými krytinami.

„Naše viladomy představují v Praze relativně novou koncepci,“ zdůrazňuje Tricia Henderson, ředitelka prodeje společnosti Ballymore. „Nabízíme je totiž včetně bohaté výbavy, což se vidí jen velmi zřídka. O viladomech se třemi podlažími, štědře navrženými místnostmi a variabilním řešením se již teď na realitním trhu hovoří v superlativech. U domácích i zahraničních manažerů a jejich rodin jsou stále oblíbenější.“

tiskové sdělení, foto: Ballymore Properties

Další článek v rubrice - Mezi kupujícími bytů rychle přibývá mladých rodin a cizinců

reklama


Prezentace Hansgrohe
 
Nejčastěji vyhledávaná témata o bydlení    

kuchyně, kuchyňské linky, kuchyně-katalog, kuchyně na míru, kuchyně fotogalerie
koupelny, koupelnový nábytek, koupelny fotogalerie
vytápění, klimatizace, klimatizace do bytu, topení
osvětlení, osvětlení a svítidla
podlahy, podlahové topení
architekti, architektura

 
reklama
Inteligentní bydlení je hra - internetová soutěž pořádaná ve spolupráci s týdeníky CZECH BUSINESS WEEKLY, PROFIT a internetovým magazínem E-Architekt.
EasyHome - Portal
reklama
reklama
EasyHome - Portal Reklamní baner - text max. 90 úhozů