Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/7/site18017/public_html/inc/conf.php on line 12
Televizní program

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/7/site18017/public_html/inc/conf.php on line 12
EasyHome - Portal
 
EasyHome - Portal
EasyHome - Portal
Odborníci radí
Navštivte naši novou poradnu zaměřenou na bydlení

O bydlení  / Aktuality / Easy Home v…

Easy Home v televizi

Easy Home  v televizi
16.01.2007

V sobotu 13.ledna a následně ve dvou reprízách odvysílala stanice Televize 24CZ záznam z diskusní setkání na téma „Pražské centrum a nadstandardní bydlení“.

oto setkání proběhlo v hotelu Adria na Václavském náměstí v Praze v rámci pravidelného cyklu pořádaného časopisem Stavební fórum. V diskuzích vystoupili zástupci předních developerským a realitních společností Karlín Real Estate Group, SATPO, Professionals a Central Park Praha. Mezi přítomnými byly také zástupci tisku a finančních a stavebních společností.

Celou diskusi moderoval ředitel společnosti Karlín Real Estate Group, pan Milorad Miškovič, který také představil všem přítomným nové směry budoucího urbanistického rozvoje městských částí Karlín a Libeň podle představ developera, který ma zasebou čerstvou zkušenost s rezidenčním projektem RIVER DIAMOND na Rohanském nábřeží.

Za společnost STARCON vystoupil jednatel společnosti Dušan Přikryl, který přítomným posluchačům prezentoval přednosti projektu inteligentního bydlení EASY HOME a jeho možnosti využití v pražských projektech nadstandardního rezidenčního bydlení.

Jednatel společnosti SATPO, která se orientuje převážně na nadstandardní bytové projekty, seznámil posluchače s aktuálně připravovaným projektem SACRE COEUR a své vstupy doplňoval osobními zkušenostmi požadavky náročné klientely na kvalitu bydlení.

Tomáš Duda z realitní společnosti Professionals nastínil možná rizika při návratnosti investic vložených do nadstandardních bytových projektů, zejména ve vztahu ke odlišnému chování potencionálních kupců a jejich očekávání v kvalitě nabízeného bydlení.

Diskusní setkání uzavřel zástupce marketingu ze společnosti Central Park Praha, který přestavil marketingovou koncepci nově vznikajícího projektu s 550 luxusními byty v oblasti parku Parukářka nacházejícho se na rozhraní Vinohrad a Žižkova.

Autor: Redakce Easyhome

Další článek v rubrice - Moderní technologie nám život příliš neulehčují

reklama


Prezentace Hansgrohe
 
Nejčastěji vyhledávaná témata o bydlení    

kuchyně, kuchyňské linky, kuchyně-katalog, kuchyně na míru, kuchyně fotogalerie
koupelny, koupelnový nábytek, koupelny fotogalerie
vytápění, klimatizace, klimatizace do bytu, topení
osvětlení, osvětlení a svítidla
podlahy, podlahové topení
architekti, architektura

 
reklama
Inteligentní bydlení je hra - internetová soutěž pořádaná ve spolupráci s týdeníky CZECH BUSINESS WEEKLY, PROFIT a internetovým magazínem E-Architekt.
EasyHome - Portal
reklama
reklama
EasyHome - Portal Reklamní baner - text max. 90 úhozů