Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/7/site18017/public_html/inc/conf.php on line 12
Výroční ceny CEDIA UK 2006

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/7/site18017/public_html/inc/conf.php on line 12
EasyHome - Portal
 
EasyHome - Portal
EasyHome - Portal
Odborníci radí
Navštivte naši novou poradnu zaměřenou na bydlení

Rady & názory  / Téma na pokračování / 1.díl: Výroční…

1.díl: Výroční ceny CEDIA UK 2006

1.díl: Výroční ceny CEDIA UK 2006
19.03.2007

V následujících několika pokračováních budou představeny nejlepší instalace domácích multimédií, které byly realizovány během roku 2006 na evropském, resp. britském trhu. Vítězné realizace byly vyhodnoceny v rámci udělování výročních cen mezinárodní asociace CEDIA (The Custom Electronic Design and Installation Association), která v loňském roce poprvé udělila ceny pro oblast Evropy.

Mezinárodní asociace CEDIA byla založena před několika lety v USA s cílem propagace nových technologií v oblasti audio/video zábavy a multimédií, a to především v privátním sektoru. Mezitím tato organizace získala pobočky prakticky po celém světě. Její členové se od samotného počátku specializovali na individuální instalace nejmodernějších technologií a produktů podle individuální přání svých koncových zákazníků. V počátcích se jednalo hlavně o technické nadšence pro tzv. domácí kina, ale postupem času a s rozvojem nových technických možností nabízí tyto společnosti mnohem více. Moderní technologie v současnosti umožňují integrovat do těchto systémů osvětlení, zabezpečení, komunikace, internet apod.

Smyslem výročních cen CEDIA je především prezentace nových přístupů a nápadů při konkrétních realizacích. Vítězné realizaci názorně demonstrují, že nejmodernější technika nemusí být nutně chladná a neosobní. Je jistě povzbuzující vidět, jak mohou jednotliví autoři vtisknout svou osobnost do celého návrhu. Jejich rozmanitý vkus v designu a funkcionalitě pak může vést k ohromujícím výsledkům.

Slavnostní vyhlášení proběhlo během výstavy CEDIA Expo v Londýně. Odborná porota v čele s prezidentem CEDIA UK Davidem Hymanem vybírala vítězné realizace z více než 40 nominací ve třech kategorií rozdělených kvůli větší objektivitě podle cenových pásem od ?20 000 do ?100 000. Také se udělovaly zvláštní ceny v kategorii tzv. inteligentních instalací tzn. komplexní řízení více funkcí v domě) a pro nejlepšího dodavatele A/V zařízení.

Sami Britové byli spokojeni s výsledky soutěže, většina poukazovala na velmi dobrou úroveň vkusu, který nebývá tak samozřejmý u obdobné soutěže pořádané v USA. Necháme na vás, čtenářích našeho portálu, aby si sami udělali obrázek o kvalitě a nápaditosti vítězných návrhů.

Autor: redakce Easyhome, Foto: CEDIA UK a archiv vítězných společností

Další článek v rubrice - 2.díl: Aplikace Siemens v inteligentním bytě Easyhome

2.díl: Snadné ovládání…

EasyHome- -portal
V minulé díle jsme si přiblížili základní okruhy řízení různých částí naší…
reklama


Prezentace Hansgrohe
 
Nejčastěji vyhledávaná témata o bydlení    

kuchyně, kuchyňské linky, kuchyně-katalog, kuchyně na míru, kuchyně fotogalerie
koupelny, koupelnový nábytek, koupelny fotogalerie
vytápění, klimatizace, klimatizace do bytu, topení
osvětlení, osvětlení a svítidla
podlahy, podlahové topení
architekti, architektura

 
reklama
Inteligentní bydlení je hra - internetová soutěž pořádaná ve spolupráci s týdeníky CZECH BUSINESS WEEKLY, PROFIT a internetovým magazínem E-Architekt.
EasyHome - Portal
reklama
reklama
EasyHome - Portal Reklamní baner - text max. 90 úhozů