Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/7/site18017/public_html/inc/conf.php on line 12
Na programu je požitek z kávy...

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/7/site18017/public_html/inc/conf.php on line 12
EasyHome - Portal
 
EasyHome - Portal
EasyHome - Portal
Odborníci radí
Navštivte naši novou poradnu zaměřenou na bydlení

O bydlení  / Domácí spotřebiče / Na programu je…

Na programu je požitek z kávy...

Na programu je požitek z kávy...
24.11.2006

Káva je a zůstane nejoblíbenějším nápojem mnoha Evropanů. Trendy ale směřují spíše ke kávovým specialitám, které v ideální míře chutnají jako v pravé italské kavárně. K tomu se nabízejí rozmanité druhy kávy, od espressa, přes cappuccino, nebo latte macchiato.

Každá káva se i jinak připravuje a při tolika různých způsobech přípravy však zůstává jedno přání společné – vychutnat si to voňavé aroma co možná nejintenzivněji.

Plně automatické kávovary Siemens surpresso vám připraví kávu, espresso nebo cappuccino stejně profesionálně jako v pravé italské kavárně. Jeho tajemství spočívá v dynamické spařovací komoře: horká voda se zde na rozdíl od běžných modelů mísí s mletou kávou mnohem déle a intenzivněji, a dokáže tak účinněji vstřebat její aromatické látky. Inovovaná světová novinka, technika spařování „aroma whirl“, dodává kávě dokonalou plnost chuti. Integrovaná tryska Cappuccino Control se stará o dokonalé napěnění mléka. Modely S60 a S65 mají druhý samostatný topný okruh, můžete tak bez čekání připravovat další kávu či získat horkou vodu na přípravu čaje.

Snadné ovládání kávovarů Siemens surpresso

Požitek z kávy začíná již ve chvíli přípravy: nově vyvinutá elektronika kávovarů surpresso usnadňuje všechny kroky obsluhy od mletí kávy až po napěnění mléka a činí z nich příjemnou záležitost. Kávovary surpresso lze jednoduše ovládat, pomocí několika snadno ovladatelných knoflíků si může každý dle své individuální chuti připravit jedinečnou kávu. Ergonomicky tvarovaným otočným regulátorem stačí nastavit dávkování umletého množství kávy – od „velmi mírné“ až po „extra silnou“. Stejně si tak můžete zcela individuálně vybrat, jak velký šálek se má z navoleného množství kávy naplnit. Velikosti šálku můžeme přizpůsobit výškově nastavitelné trysky na výtok kávy. Prostřednictvím jednoduše ovladatelného dialogového displeje můžete naprogramovat jazyk (na výběr 8 světových jazyků), čas, tvrdost vody, teplotu kávy a také dobu zapnutí a vypnutí. Kávovary mají k dispozici integrovanou odstavnou plochu pro předehřátí šálku.

Jednoduché čištění

Abyste se mohli zcela koncentrovat na vlastní požitek z kávy, přebírá za Vás čištění plně automatický mycí program (po každém zapnutí a vypnutí). Jedinečná funkce „single portion cleaning” zajistí vypláchnutí vnitřního potrubí kávovaru po spaření každé porce kávy. Vždy si tak můžete být jisti, že každý šálek kávy bude připraven ze stoprocentně čisté a horké vody.Spotřebič Vám rovněž oznámí, kdy potřebuje vyčistit nebo zbavit vodního kamene. Při aktivaci navoleného programu „čištění“ nebo „odstranění vodního kamene“, si můžete všechny požadované kroky přečíst na displeji.

Nový kávovar surpresso S65 je vyroben ve stříbrném provedení (vzhled), který ve spojení s vytříbenou technikou a nadčasovým designem představuje skutečný vrchol ve své třídě. Moderní design plně automatických kávovarů Siemens surpresso získal prestižní ocenění International Design Award. Mezinárodní spolupráce s firmou Segafredo Zanetti zároveň předurčuje kávovary surpresso k dlouhodobému úspěchu.

Více informací o domácích spotřebičích značky Siemens naleznete na www.siemens-spotrebice.cz .

Zdroj: reklamní sdělení, Foto: BSH DOMÁCÍ SPOTŘEBIČE s.r.o.


Další článek v rubrice - Od otevřeného ohně k indukční cívce, milníky v kuchyňské technologii

Od otevřeného ohně k…

EasyHome- -portal
Dno trouby po stisknutí tlačítka sjede dolů, vy položíte jídlo na sklokeramické dno, které…

Co byste dali za bezpracně…

EasyHome- -portal
Nepatří-li žehlení mezi Vaše oblíbené domácí práce, máme pro Vás dobrou zprávu.…
reklama


Prezentace Hansgrohe
 
Nejčastěji vyhledávaná témata o bydlení    

kuchyně, kuchyňské linky, kuchyně-katalog, kuchyně na míru, kuchyně fotogalerie
koupelny, koupelnový nábytek, koupelny fotogalerie
vytápění, klimatizace, klimatizace do bytu, topení
osvětlení, osvětlení a svítidla
podlahy, podlahové topení
architekti, architektura

 
reklama
Inteligentní bydlení je hra - internetová soutěž pořádaná ve spolupráci s týdeníky CZECH BUSINESS WEEKLY, PROFIT a internetovým magazínem E-Architekt.
EasyHome - Portal
reklama
reklama
EasyHome - Portal Reklamní baner - text max. 90 úhozů